ZÁPAS
07.11.18 | 2. kolo | Greetje Minnen | Anna Zaja | 7-63, 7-5 | Shrewsbury | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Greetje Minnen | Anna Zaja | |
1. podání % | 61/99 (62%) | 52/80 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/61 (61%) | 32/52 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/38 (53%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 39/80 (49%) | 42/99 (42%) |
Vyhrané body celkem | 96/179 (54%) | 83/179 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Greetje Minnen | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greetje Minnen | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Greetje Minnen | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Greetje Minnen | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Greetje Minnen | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Greetje Minnen | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Anna Zaja | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Greetje Minnen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 0-1 | |
Greetje Minnen | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Greetje Minnen | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-4 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Greetje Minnen | 4-5 | |
0-0, 40-30 | ||
Greetje Minnen | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Greetje Minnen vs. Anna Zaja - Vzájemné zápasy
07.11.18 | 2. kolo | Greetje Minnen | Anna Zaja | 7-63, 7-5 | detail zápasu | Shrewsbury | tvrdý I. |
21.01.17 | semifinále | Anna Zaja | Greetje Minnen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
Greetje Minnen form & Anna Zaja form
Greetje Minnen - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
15.03.24 semifinále | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 kvalifik. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Anna Zaja - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detail zápasu |