ZÁPAS
22.07.19 | 1. kolo kval. | Giuliana Bestetti | Marne Dercksen | 6-3, 6-3 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
01.10.97, 26 Let
11 748 $
01.10.97, 26 Let
11 748 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
04.08.01, 22 Let
04.08.01, 22 Let
Giuliana Bestetti vs. Marne Dercksen - Vzájemné zápasy
22.07.19 | 1. kolo kval. | Giuliana Bestetti | Marne Dercksen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Giuliana Bestetti form & Marne Dercksen form
Giuliana Bestetti - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | detail zápasu |
Marne Dercksen - poslední zápasy
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ekua Youri | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Hibah Shaikh | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 3-6, 7-64, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Carolina Piferi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Paula Kania | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Sinazo Solani | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Anu Ayegbusi | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Darya Shauha | 0-6, 0-6 | detail zápasu |