ZÁPAS
20.06.19 | 2. kolo | Sofia Sewing | Giorgie Jones | 6-2, 6-0 | W15 Orlando | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sofia Sewing | Giorgie Jones | |
1. podání % | 42/54 (78%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/42 (71%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/12 (50%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/46 (57%) | 18/54 (33%) |
Vyhrané body celkem | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Sewing | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofia Sewing | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Sewing | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Sewing | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
21.02.97, 27 Let
21.02.97, 27 Let
Sofia Sewing vs. Giorgie Jones - Vzájemné zápasy
20.06.19 | 2. kolo | Sofia Sewing | Giorgie Jones | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Orlando | antuka |
Sofia Sewing form & Giorgie Jones form
Sofia Sewing - poslední zápasy
W80 Macon - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - skreč | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
08.06.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
27.04.23 3. kolo | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
26.04.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Giorgie Jones - poslední zápasy
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu |