ZÁPAS
07.08.17 | 2. kolo kval. | Giorgie Jones | Olga Terletska | 6-1, 6-3 | Mragowo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
21.02.97, 27 Let
21.02.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
19.07.00, 23 Let
19.07.00, 23 Let
Giorgie Jones vs. Olga Terletska - Vzájemné zápasy
07.08.17 | 2. kolo kval. | Giorgie Jones | Olga Terletska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Giorgie Jones form & Olga Terletska form
Giorgie Jones - poslední zápasy
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Olga Terletska - poslední zápasy
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.18 kvalifik. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - skreč | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - skreč | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu |