ZÁPAS
13.05.19 | 1. kolo kval. | Giorgie Jones | Kristin Yordanova | 6-0, 6-1 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
21.02.97, 27 Let
21.02.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
17.05.01, 22 Let
17.05.01, 22 Let
Giorgie Jones vs. Kristin Yordanova - Vzájemné zápasy
13.05.19 | 1. kolo kval. | Giorgie Jones | Kristin Yordanova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Giorgie Jones form & Kristin Yordanova form
Giorgie Jones - poslední zápasy
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Kristin Yordanova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maria Kallistrou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | Elena Gemovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Elpida Malamou | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Satsuki Takamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Alena Weiss | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.06.16 1. kolo | vs. Kateryna Sliusar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.05.16 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.04.16 1. kolo | vs. Fiona Codino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Emelie Luisa Schwarte | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Vania Ivanova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Nikol Yordanova | 0-6, 4-6 | detail zápasu |