ZÁPAS
18.06.19 | kvalifik. | Giorgie Jones | Audrey Ann Blakely | 6-2, 6-2 | W15 Orlando | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
21.02.97, 27 Let
21.02.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
14.12.94, 29 Let
14.12.94, 29 Let
Giorgie Jones vs. Audrey Ann Blakely - Vzájemné zápasy
18.06.19 | kvalifik. | Giorgie Jones | Audrey Ann Blakely | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Orlando | antuka |
Giorgie Jones form & Audrey Ann Blakely form
Giorgie Jones - poslední zápasy
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Audrey Ann Blakely - poslední zápasy
W25 Evansville - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Andie K. Daniell | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Orlando - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wesley - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Steffi Carruthers | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Alice Gillan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Naples - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Kylie Collins | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Williamsburg - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Palm - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Melisa Morales | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Arcadia - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Maxi Duncan | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Akilah James | 6-77, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - antuka | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Angie Carolina Yepes Medina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cucuta - antuka | ||||
08.11.18 čtvrtfinále | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Aimee Tarun | 6-4, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Paula Puentes Jimenez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Mexico City - tvrdý | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. Zoe Hitt | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Fernanda Regalado Macias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Ross | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Nadezda Gorbachkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Evansville - tvrdý | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 7-64, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bethany Beach - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 5-7, 4-6 | detail zápasu |