Taliansko
13.07.98, 25 Let
13.07.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Giorgia Testa vs. Karolayne Da Rosa - Vzájemné zápasy
08.05.17 | kvalifik. | Giorgia Testa | Karolayne Da Rosa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Rome | antuka |
Giorgia Testa form & Karolayne Da Rosa form
Giorgia Testa - poslední zápasy
Orlando - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Aymet Uzcategui | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Tatiana Perebiynis | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo | vs. Alessia Di Pietro | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Giada Clerici | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
03.08.17 1. kolo | vs. Piia Suomalainen | 2-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.17 1. kolo | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
14.07.17 2. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.07.17 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
22.05.17 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
10.05.17 2. kolo | vs. Mayo Hibi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.17 1. kolo | vs. Maria Masini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Carlotta Capanna | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.02.17 kvalifik. | vs. Yasmin Hamza | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Andreea Cula | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.17 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.01.17 1. kolo | vs. Timea Pavlickova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.01.17 kvalifik. | vs. Magdalena Cordero | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.11.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.16 1. kolo | vs. Anna Stefani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Isabel Donaldson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.10.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.16 1. kolo | vs. Lavinia Lancellotti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Karolayne Da Rosa - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 7-64, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Susanne Celik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 7-63, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Emily Meyer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Alice Gillan | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Francesca Jones | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.07.19 čtvrtfinále | vs. Diana Chehoudi | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Lara Panfilov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Andreea Velcea | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | detail zápasu |