Taliansko
21.01.95, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rumunsko
08.10.98, 25 Let
Taliansko
28.05.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rumunsko
18.12.95, 28 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Giorgia Marchetti/Camilla Rosatello vs. Miriam Bianca Bulgaru/Cristina Ene - Vzájemné zápasy
15.04.19 | čtvrtfinále | Giorgia Marchetti/Camilla Rosatello | Miriam Bianca Bulgaru/Cristina Ene | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
Giorgia Marchetti form & Miriam Bianca Bulgaru form
Giorgia Marchetti/Camilla Rosatello - poslední zápasy
W25 Santa - antuka |
15.04.19 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru/Cristina Ene | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
15.04.19 finále | vs. Federica Di Sarra/Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | | detail zápasu |
15.04.19 semifinále | vs. Elena Bogdan/Chiara Scholl | 7-65, 3-6, 10-8 | | detail zápasu |
W25 Santa - antuka |
01.04.19 semifinále | vs. Federica Bilardo/Tatiana Pieri | 7-5, 4-6, 10-5 | | detail zápasu |
01.04.19 finále | vs. Katharina Hobgarski/Valeriya Strakhova | 2-6, 7-64, 11-13 | | detail zápasu |
01.04.19 1. kolo | vs. Ania Hertel/Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
01.04.19 čtvrtfinále | vs. Elisabetta Cocciaretto/Claudia Giovine | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
W25 Santa - antuka |
25.03.19 1. kolo | vs. Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
Santa Margherita - antuka |
08.10.18 čtvrtfinále | vs. Elena Bogdan/Basak Eraydin | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
08.10.18 semifinále | vs. Gabriela Ce/Eduarda Piai | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
08.10.18 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti/Wushuang Zheng | 6-3, 5-7, 10-7 | | detail zápasu |
08.10.18 finále | vs. Cristina Dinu/Reka-Luca Jani | 6-3, 1-6, 11-13 | | detail zápasu |
Biarritz - antuka |
10.09.18 1. kolo | vs. Myrtille Georges/Laura Thorpe | 4-6, 0-6 | | detail zápasu |
Montreux - antuka |
03.09.18 čtvrtfinále | vs. Laura Pigossi/Maryna Zanevska | 3-6, 0-6 | | detail zápasu |
03.09.18 1. kolo | vs. Soumeya Anane/Monika Kilnarova | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
Bagnatica - antuka |
27.08.18 finále | vs. Deborah Chiesa/Jasmine Paolini | 6-4, 4-6, 10-8 | | detail zápasu |
27.08.18 1. kolo | vs. Jessica Ho/Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
27.08.18 čtvrtfinále | vs. Camilla Scala/Martina Spigarelli | 7-5, 6-4 | | detail zápasu |
27.08.18 semifinále | vs. Marie Benoit/Andreea Rosca | 6-3, 4-6, 10-5 | | detail zápasu |
Miriam Bianca Bulgaru/Cristina Ene - poslední zápasy
W25 Grodzisk - antuka |
29.07.19 1. kolo | vs. Nina Potocnik/Anna Ukolova | 2-6, 5-7 | | detail zápasu |
W25 Prerov - antuka |
10.06.19 čtvrtfinále | vs. Johana Markova/Chantal Skamlova | 4-6, 5-7 | | detail zápasu |
10.06.19 1. kolo | vs. Kristyna Hrabalova/Laura Svatikova | 6-3, 7-68 | | detail zápasu |
W25 Santa - antuka |
15.04.19 1. kolo | vs. Denisa Satralova/Anna Morgina | Denisa Satralova/Anna Morgina - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
15.04.19 čtvrtfinále | vs. Giorgia Marchetti/Camilla Rosatello | 1-6, 3-6 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
18.03.19 1. kolo | vs. Xenia Knoll/Nina Ugrelidze | - Miriam Bianca Bulgaru/Cristina Ene - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
W25 Glasgow - tvrdý I. |
18.02.19 1. kolo | vs. Freya Christie/Jana Fett | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
W15 Monastir - tvrdý |
11.02.19 finále | vs. Andrea Lazaro Garcia/Despina Papamichail | 6-3, 7-65 | | detail zápasu |
11.02.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron/Emmanuelle Girard | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
11.02.19 čtvrtfinále | vs. Karolayne Da Rosa/Amira Ben Aissa | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
11.02.19 semifinále | vs. Arianne Hartono/Sara Lanca | 6-73, 6-3, 10-3 | | detail zápasu |
W15 Monastir - tvrdý |
04.02.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh/Sofija Zecevic | 6-1, 6-0 | | detail zápasu |
04.02.19 čtvrtfinále | vs. Magdalena Hedrzak/Marta Lesniak | 6-74, 2-6 | | detail zápasu |
Curtea De - antuka |
12.06.17 čtvrtfinále | vs. Ioana Gaspar/Ioana Toanchina | 6-1, 6-76, 10-5 | | detail zápasu |
12.06.17 semifinále | vs. Georgia Andreea Craciun/Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, 4-6, 8-10 | | detail zápasu |
Bucharest - antuka |
22.08.16 1. kolo | vs. Desirae Krawczyk/Sabrina Santamaria | 4-6, 6-76 | | detail zápasu |
Targu Jiu - antuka |
18.07.16 1. kolo | vs. Stefana Andrei/Oana Danescu | 6-1, 6-0 | | detail zápasu |
18.07.16 čtvrtfinále | vs. Daniela Ciobanu/Alexandra Perper | 6-78, 6-70 | | detail zápasu |