Bulharsko
22.02.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Veľká Británia
10.08.95, 28 Let
Lotyšsko
10.08.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Veľká Británia
16.02.95, 29 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gergana Topalova/Daniela Vismane vs. Sarah Beth Grey/Katy Dunne - Vzájemné zápasy
08.04.19 | čtvrtfinále | Gergana Topalova/Daniela Vismane | Sarah Beth Grey/Katy Dunne | 6-4, 7-5 | detail zápasu | W25 Obidos | koberec |
Gergana Topalova form & Sarah Beth Grey form
Gergana Topalova/Daniela Vismane - poslední zápasy
W40 Kursumlijska - antuka |
27.09.23 1. kolo | vs. Astra Sharma/Valeriya Strakhova | 1-6, 4-6 | | detail zápasu |
W40 Pazardzhik - antuka |
23.09.23 finále | vs. Cristina Dinu/Radka Zelnickova | 6-1, 5-7, 6-10 | | detail zápasu |
22.09.23 semifinále | vs. Nika Radisic/Anita Wagner | 6-3, 1-6, 10-4 | | detail zápasu |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva/Lian Tran | 7-66, 6-4 | | detail zápasu |
20.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova/Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
W40 Oldenzaal - antuka |
02.09.23 finále | vs. Isabelle Haverlag/Eva Vedder | 7-5, 2-6, 10-5 | | detail zápasu |
01.09.23 semifinále | vs. Maria Lourdes Carle/Leyre Romero Gormaz | 5-7, 7-5, 10-7 | | detail zápasu |
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Laura Boehner/Anna Klasen | 6-2, 7-5 | | detail zápasu |
29.08.23 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick/Alexandra Osborne | 6-4, 7-62 | | detail zápasu |
W25 Vienna - antuka |
02.09.22 semifinále | vs. Ziva Falkner/Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-4, 2-10 | | detail zápasu |
01.09.22 čtvrtfinále | vs. Lucia Cortez Llorca/Zeel Desai | 6-2, 7-63 | | detail zápasu |
31.08.22 1. kolo | vs. Romana Cisovska/Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
W25 Jablonec - antuka |
17.09.21 semifinále | vs. Mana Kawamura/Funa Kozaki | 6-75, 7-5, 4-10 | | detail zápasu |
16.09.21 čtvrtfinále | vs. Reka-Luca Jani/Valeriya Strakhova | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
15.09.21 1. kolo | vs. Deborah Chiesa/Jessica Pieri | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
W25 Frydek - antuka |
10.09.21 semifinále | vs. Miriam Kolodziejova/Anna Siskova | 5-7, 2-6 | | detail zápasu |
09.09.21 čtvrtfinále | vs. Mana Kawamura/Funa Kozaki | 7-5, 1-6, 10-6 | | detail zápasu |
07.09.21 1. kolo | vs. Mia Chudejova/Denise Hrdinkova | 6-0, 6-1 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
12.12.20 finále | vs. Hurricane Tyra Black/Svenja Ochsner | 6-72, 5-7 | | detail zápasu |
11.12.20 semifinále | vs. Andreea Prisacariu/Andreea Rosca | 6-3, 2-6, 10-8 | | detail zápasu |
10.12.20 čtvrtfinále | vs. Ayla Aksu/Ipek Oz | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
08.12.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova/Daria Kruzhkova | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
05.12.20 čtvrtfinále | vs. Nagi Hanatani/Sakura Hosogi | 2-6, 6-1, 9-11 | | detail zápasu |
01.12.20 1. kolo | vs. Alara Ayaz/Deniz Paykoc | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
W25 Cairo - tvrdý |
10.03.20 1. kolo | vs. Dabin Kim/So-Ra Lee | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
W25 Obidos - koberec |
08.04.19 semifinále | vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith | 3-6, 1-6 | | detail zápasu |
08.04.19 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca | Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca/Katy Dunne - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
08.04.19 čtvrtfinále | vs. Sarah Beth Grey/Katy Dunne | 6-4, 7-5 | | detail zápasu |
Sarah Beth Grey/Katy Dunne - poslední zápasy
W25 Obidos - koberec |
08.04.19 čtvrtfinále | vs. Gergana Topalova/Daniela Vismane | 4-6, 5-7 | | detail zápasu |
Pune - tvrdý |
26.11.18 čtvrtfinále | vs. Sharon Fichman/Katarzyna Piter | 3-6, 0-6 | | detail zápasu |
26.11.18 1. kolo | vs. Katharina Gerlach/Erika Vogelsang | 6-4, 5-7, 10-3 | | detail zápasu |
Navi Mumbai - tvrdý |
18.12.17 čtvrtfinále | vs. Georgina Garcia-Perez/Diana Marcinkevica | 4-6, 6-4, 2-10 | | detail zápasu |
18.12.17 1. kolo | vs. Anna Morgina/Panna Udvardy | 7-62, 6-2 | | detail zápasu |
Pune - tvrdý |
11.12.17 1. kolo | vs. Jessy Rompies/Varunya Wongteanchai | 4-6, 6-3, 5-10 | | detail zápasu |
Gloucester - tvrdý I. |
07.04.14 finále | vs. Lucy Brown/Hilda Melander | 5-7, 3-6 | | detail zápasu |
07.04.14 čtvrtfinále | vs. Jasmine Amber Asghar/Georgina Axon | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
07.04.14 semifinále | vs. Rona Berisha/Louise Ronaldson | 6-1, 7-5 | | detail zápasu |
Sunderland - tvrdý I. |
20.01.14 1. kolo | vs. Agnes Bukta/Viktoriya Tomova | - Sarah Beth Grey/Katy Dunne - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
Glasgow - tvrdý I. |
13.01.14 semifinále | vs. Martina Borecka/Teresa Malikova | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
13.01.14 1. kolo | vs. Jana Boubelikova/Eva Siska | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
13.01.14 čtvrtfinále | vs. Lucy Brown/Angelica Moratelli | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
Rethymno - tvrdý |
25.11.13 finále | vs. Margarita Lazareva/Lisanne Van Riet | 2-6, 6-4, 10-5 | | detail zápasu |
25.11.13 čtvrtfinále | vs. Angeliki Kairi/Lee Or | Angeliki Kairi/Lee Or - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
25.11.13 semifinále | vs. Steffi Distelmans/Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |