ZÁPAS
03.09.20 | 1. kolo | Gergana Topalova | Tea Jandric | 6-4, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gergana Topalova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0 | ||
Gergana Topalova | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Tea Jandric | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gergana Topalova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
4-1 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Gergana Topalova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-3 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Gergana Topalova | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Gergana Topalova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, A-40 | ||
0-1 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Gergana Topalova | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Tea Jandric | |
Gergana Topalova | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gergana Topalova | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Gergana Topalova | 6-2 | |
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
08.10.96, 27 Let
08.10.96, 27 Let
Gergana Topalova vs. Tea Jandric - Vzájemné zápasy
03.09.20 | 1. kolo | Gergana Topalova | Tea Jandric | 6-4, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Gergana Topalova form & Tea Jandric form
Gergana Topalova - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Polona Hercog | 1-6, - Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 7-61, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 0-3, - Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Tea Jandric - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.20 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
23.06.14 2. kolo kval. | vs. Kristina Njegus | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.14 kvalifik. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
23.06.14 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu |