ZÁPAS
27.09.20 | 1. kolo kval. | Gergana Topalova | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | W25 Porto | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gergana Topalova vs. Sarah-Rebecca Sekulic - Vzájemné zápasy
27.09.20 | 1. kolo kval. | Gergana Topalova | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Porto | tvrdý |
Gergana Topalova form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Gergana Topalova - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Polona Hercog | 1-6, - Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 7-61, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 0-3, - Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Sarah-Rebecca Sekulic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - skreč | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |