ZÁPAS
08.10.17 | finále | Gergana Topalova | Lea Tholey | 6-3, 2-6, 6-3 | Sozopol | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Gergana Topalova | Lea Tholey | |
1. podání % | 55/89 (62%) | 39/74 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/55 (51%) | 23/39 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/34 (50%) | 13/35 (37%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 38/74 (51%) | 44/89 (49%) |
Vyhrané body celkem | 83/163 (51%) | 80/163 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gergana Topalova vs. Lea Tholey - Vzájemné zápasy
08.10.17 | finále | Gergana Topalova | Lea Tholey | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Sozopol | tvrdý |
Gergana Topalova form & Lea Tholey form
Gergana Topalova - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Polona Hercog | 1-6, - Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 7-61, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 0-3, - Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Lea Tholey - poslední zápasy
W15 Duffel - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Amelie Van Impe | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Lea Ribourdouille | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Maya Bordereau | 2-3, - Lea Tholey - skreč | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Agnese Zapelli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Alice Rame | 5-7, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.22 kvalifik. | vs. Mia Mack | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.22 2. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Karman Kaur Thandi | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
16.09.21 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
15.09.21 2. kolo | vs. Jenifer Anger | 6-72, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
06.09.21 kvalifik. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | detail zápasu |