ZÁPAS
10.04.19 | 1. kolo | Gergana Topalova | Ioana Loredana Rosca | 6-2, 6-73, 6-1 | W25 Obidos | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Gergana Topalova | Ioana Loredana Rosca | |
1. podání % | 43/91 (47%) | 58/101 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/43 (58%) | 29/58 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 28/48 (58%) | 20/43 (47%) |
Vyhrané break-bally | 8/14 (57%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 52/101 (51%) | 38/91 (42%) |
Vyhrané body celkem | 105/192 (55%) | 87/192 (45%) |
Dvojchyby | 12 | 9 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gergana Topalova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gergana Topalova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gergana Topalova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gergana Topalova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Gergana Topalova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gergana Topalova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gergana Topalova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gergana Topalova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gergana Topalova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gergana Topalova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gergana Topalova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
Gergana Topalova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Gergana Topalova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gergana Topalova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gergana Topalova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gergana Topalova vs. Ioana Loredana Rosca - Vzájemné zápasy
06.11.20 | čtvrtfinále | Gergana Topalova | Ioana Loredana Rosca | 6-72, 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
10.04.19 | 1. kolo | Gergana Topalova | Ioana Loredana Rosca | 6-2, 6-73, 6-1 | detail zápasu | W25 Obidos | koberec |
Gergana Topalova form & Ioana Loredana Rosca form
Gergana Topalova - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Polona Hercog | 1-6, - Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 7-61, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 0-3, - Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Ioana Loredana Rosca - poslední zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.23 semifinále | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - skreč | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.22 čtvrtfinále | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detail zápasu |