INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Martina Colmegna vs. Georgia Brescia - Vzájemné zápasy
18.02.19 | kvalifik. | Martina Colmegna | Georgia Brescia | 6-3, 2-6, 15-13 | detail zápasu | W25 Glasgow | tvrdý I. |
24.04.18 | 1. kolo | Georgia Brescia | Martina Colmegna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
23.03.16 | 1. kolo | Martina Colmegna | Georgia Brescia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Le Havre | antuka |
Martina Colmegna form & Georgia Brescia form
Martina Colmegna - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Georgia Brescia - poslední zápasy
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Alice Tubello | 2-4, - Georgia Brescia - skreč | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Padova - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Rosa Vicens Mas | 2-5, - Georgia Brescia - skreč | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Peres | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
11.05.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Petkovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Chiasso - antuka | ||||
25.04.19 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.19 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 3-6, 6-2, 13-15 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Katy Dunne | 2-1, Katy Dunne - skreč | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Julienne Goh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
15.01.19 kvalifik. | vs. Ling Zhang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
07.01.19 1. kolo kval. | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Darwin - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bagnatica - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Marie Benoit | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-77 | detail zápasu |