ZÁPAS
23.01.20 | čtvrtfinále | Georgia Andreea Craciun/Andreea Prisacariu | Oleksandra Oliynykova/Sapfo Sakellaridi | 7-67, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
14.07.99, 24 Let
14.07.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Chorvátsko
03.01.01, 23 Let
03.01.01, 23 Let
Rumunsko
09.02.00, 24 Let
09.02.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Grécko
01.04.03, 21 Let
01.04.03, 21 Let
Georgia Andreea Craciun/Andreea Prisacariu vs. Oleksandra Oliynykova/Sapfo Sakellaridi - Vzájemné zápasy
23.01.20 | čtvrtfinále | Georgia Andreea Craciun/Andreea Prisacariu | Oleksandra Oliynykova/Sapfo Sakellaridi | 7-67, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Georgia Andreea Craciun form & Oleksandra Oliynykova form
Georgia Andreea Craciun/Andreea Prisacariu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.20 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann/Ilay Yoruk | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.20 finále | vs. Martina Colmegna/Silvia Njiric | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.01.20 semifinále | vs. Anastasia Nefedova/Viktoriya Petrenko | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
23.01.20 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova/Sapfo Sakellaridi | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Linda Sevcikova/Anja Wildgruber | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu |
Oleksandra Oliynykova/Sapfo Sakellaridi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Verena Meliss/Martina Spigarelli | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono/Martina Colmegna | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.20 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun/Andreea Prisacariu | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Vanessa Ersoz/Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.01.20 finále | vs. Vasilisa Aponasenko/Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.20 semifinále | vs. Anastasia Nefedova/Nina Rudiukova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.20 čtvrtfinále | vs. Lucia Cortez Llorca/Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo | vs. Laure Line Glaude/Elena Raffaeta | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.19 1. kolo | vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira | - Oleksandra Oliynykova/Sapfo Sakellaridi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |