ZÁPAS
13.07.19 | semifinále | Georgia Andreea Craciun | Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-0 | W15 Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Georgia Andreea Craciun | Valeriya Urzhumova | |
1. podání % | 26/44 (59%) | 33/47 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/26 (81%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané body z returnu | 28/47 (60%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkem | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-1 | |
0-0, 0-15, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 30-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Georgia Andreea Craciun vs. Valeriya Urzhumova - Vzájemné zápasy
13.07.19 | semifinále | Georgia Andreea Craciun | Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Bucharest | antuka |
04.11.18 | 1. kolo kval. | Georgia Andreea Craciun | Valeriya Urzhumova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Minsk | tvrdý I. |
Georgia Andreea Craciun form & Valeriya Urzhumova form
Georgia Andreea Craciun - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Valeriya Urzhumova - poslední zápasy
W25 Imola - koberec | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
13.07.19 semifinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.19 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
21.10.18 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu |