ZÁPAS
17.02.20 | kvalifik. | Georgia Andreea Craciun | Tessah Andrianjafitrimo | 6-0, 3-6, 11-9 | W60 Cairo | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Georgia Andreea Craciun | Tessah Andrianjafitrimo | |
1. podání % | 42/62 (68%) | 54/69 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/42 (69%) | 28/54 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/20 (40%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 34/69 (49%) | 25/62 (40%) |
Vyhrané body celkem | 71/131 (54%) | 60/131 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
0-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-5 | |
0-0 | ||
3-6 |
3 | ||
11-9 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Georgia Andreea Craciun vs. Tessah Andrianjafitrimo - Vzájemné zápasy
17.02.20 | kvalifik. | Georgia Andreea Craciun | Tessah Andrianjafitrimo | 6-0, 3-6, 11-9 | detail zápasu | W60 Cairo | tvrdý |
Georgia Andreea Craciun form & Tessah Andrianjafitrimo form
Georgia Andreea Craciun - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Tessah Andrianjafitrimo - poslední zápasy
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - skreč | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
18.05.23 čtvrtfinále | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | detail zápasu |