ZÁPAS
02.02.20 | finále | Georgia Andreea Craciun | Tara Wurth | 2-6, 6-3, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Georgia Andreea Craciun | Tara Wurth | |
1. podání % | 46/78 (59%) | 61/99 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/46 (65%) | 37/61 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/32 (38%) | 13/38 (34%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 49/99 (49%) | 36/78 (46%) |
Vyhrané body celkem | 91/177 (51%) | 86/177 (49%) |
Dvojchyby | 10 | 5 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tara Wurth | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
2-5 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Tara Wurth | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-1 | |
3-2 | Tara Wurth | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-30, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Tara Wurth | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-3 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Georgia Andreea Craciun vs. Tara Wurth - Vzájemné zápasy
02.02.20 | finále | Georgia Andreea Craciun | Tara Wurth | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Georgia Andreea Craciun form & Tara Wurth form
Georgia Andreea Craciun - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Tara Wurth - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Split - antuka | ||||
08.04.23 finále | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.23 semifinále | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.23 čtvrtfinále | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
05.04.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | detail zápasu |