ZÁPAS
05.07.19 | čtvrtfinále | Georgia Andreea Craciun | Marie Benoit | 6-3, 7-63 | W25 Stuttgart | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Georgia Andreea Craciun | Marie Benoit | |
1. podání % | 36/65 (55%) | 58/79 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/36 (83%) | 29/58 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/29 (14%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 44/79 (56%) | 31/65 (48%) |
Vyhrané body celkem | 78/144 (54%) | 66/144 (46%) |
Dvojchyby | 9 | 1 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, A-40 | ||
3-1 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
4-2 | Marie Benoit | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Marie Benoit | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
6-5 | Marie Benoit | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Georgia Andreea Craciun vs. Marie Benoit - Vzájemné zápasy
05.07.19 | čtvrtfinále | Georgia Andreea Craciun | Marie Benoit | 6-3, 7-63 | detail zápasu | W25 Stuttgart | antuka |
Georgia Andreea Craciun form & Marie Benoit form
Georgia Andreea Craciun - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Marie Benoit - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - skreč | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | detail zápasu |