ZÁPAS
05.06.18 | 2. kolo kval. | Genevieve Lorbergs | Alexandra Osborne | 7-61, 6-2 | Bethany Beach | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Genevieve Lorbergs vs. Alexandra Osborne - Vzájemné zápasy
05.06.18 | 2. kolo kval. | Genevieve Lorbergs | Alexandra Osborne | 7-61, 6-2 | detail zápasu | Bethany Beach | antuka |
Genevieve Lorbergs form & Alexandra Osborne form
Genevieve Lorbergs - poslední zápasy
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Darwin - tvrdý | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tsukuba - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Karin Terami | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Pat Vasuratna | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Olga Govortsova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.18 kvalifik. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Kourkina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Yepifanova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Bethany Beach - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.18 kvalifik. | vs. Jessica Livianu | 3-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
30.05.18 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Caitlin Whoriskey | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Fusinato | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.18 2. kolo kval. | vs. Gianna Pielet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.18 1. kolo | vs. Jessica Moore | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.18 kvalifik. | vs. Teodora Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.18 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Perth - tvrdý | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Nantananan Othaganon | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Perth - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Alexandra Osborne - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |