USA
29.05.99, 24 Let
29.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Teresia Londol vs. Gebriela Mihaylova - Vzájemné zápasy
15.02.16 | 1. kolo kval. | Gebriela Mihaylova | Teresia Londol | 7-64, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Teresia Londol form & Gebriela Mihaylova form
Teresia Londol - poslední zápasy
W25 Santo - tvrdý | ||||
08.06.21 1. kolo kval. | vs. Ana Julissa De Mata | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 3-6, 0-3, - Teresia Londol - skreč | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahd Habib | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 7-611, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 7-610, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-3, 6-71, 16-14 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Joanne Zuger | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.12.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.18 1. kolo | vs. Aleksandra Stromova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.12.18 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, Julia Keranovic - skreč | detail zápasu | |
Dakar - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Adriana Sosnovschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Komar | Natalia Komar - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Priscilla Heise | 7-69, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chiswick - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Gebriela Mihaylova - poslední zápasy
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-0, Victoria Muntean - skreč | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 1-0, Mihaela Tsoneva - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Petrovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 0-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Jade Haller | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 6-2, 6-1 | detail zápasu |