ZÁPAS
03.10.17 | 1. kolo | Gebriela Mihaylova | Simona Georgieva | 6-2, 6-0 | Sozopol | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Gebriela Mihaylova | Simona Georgieva | |
1. podání % | 38/56 (68%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/38 (76%) | 11/17 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/18 (44%) | 2/17 (12%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/8 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/34 (62%) | 19/56 (34%) |
Vyhrané body celkem | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
31.03.02, 22 Let
31.03.02, 22 Let
Gebriela Mihaylova vs. Simona Georgieva - Vzájemné zápasy
07.09.20 | 1. kolo kval. | Gebriela Mihaylova | Simona Georgieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Varna | antuka |
03.10.17 | 1. kolo | Gebriela Mihaylova | Simona Georgieva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Sozopol | tvrdý |
Gebriela Mihaylova form & Simona Georgieva form
Gebriela Mihaylova - poslední zápasy
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-0, Victoria Muntean - skreč | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 1-0, Mihaela Tsoneva - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Petrovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 0-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Jade Haller | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Simona Georgieva - poslední zápasy
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
29.09.18 kvalifik. | vs. Polina Akimova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Cristina Ene | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Ipek Oz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Malene Helgo | 2-3, Malene Helgo - skreč | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Yoanna Belokonska | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Melody Todorova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |