ZÁPAS
14.11.19 | 2. kolo | Gebriela Mihaylova | Elena Jamshidi | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gebriela Mihaylova | Elena Jamshidi | |
1. podání % | 42/49 (86%) | 33/47 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/42 (62%) | 14/33 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/7 (86%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 27/47 (57%) | 17/49 (35%) |
Vyhrané body celkem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
3-2 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Gebriela Mihaylova | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Elena Jamshidi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Gebriela Mihaylova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Gebriela Mihaylova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Elena Jamshidi | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Gebriela Mihaylova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gebriela Mihaylova | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dánsko
16.03.01, 23 Let
14 866 $
16.03.01, 23 Let
14 866 $
Gebriela Mihaylova vs. Elena Jamshidi - Vzájemné zápasy
14.11.19 | 2. kolo | Gebriela Mihaylova | Elena Jamshidi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Gebriela Mihaylova form & Elena Jamshidi form
Gebriela Mihaylova - poslední zápasy
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-0, Victoria Muntean - skreč | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 1-0, Mihaela Tsoneva - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Petrovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 0-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Jade Haller | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Elena Jamshidi - poslední zápasy
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 7-64, 2-0, Soha Sadiq - skreč | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Kkaira Siddharth Chetnani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Francesca Covi | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Hina Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Borkop | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |