Ganna Poznikhirenko vs. Oleksandra Oliynykova 23.09.2020

Ganna Poznikhirenko vs. Oleksandra Oliynykova 23.09.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

23.09.201. koloGanna Poznikhirenko Oleksandra Oliynykova All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-3Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva
0-0, 15-15, 15-40
Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko podáva0-4
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP]
0-5Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40
Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko podáva1-5
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, A-40, 40-40
2
0-0Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva
0-0, 15-0, 15-30
Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko podáva0-1
0-0
1-1Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva
Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko podáva2-1
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30
3-1Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva
0-0, 0-15, 0-30, 30-30
Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko podáva4-1
0-0, 15-0, 30-15
5-1Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
3
Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko podáva0-0
0-0
0-1Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva
Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko podáva0-2
1-2Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva
Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko podáva2-3
3-3Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva
Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko podáva4-3
4-4Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva
Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko podáva6-4
6-5Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva
Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko podáva6-6
7-7Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva
Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko podáva8-7
8-8Oleksandra Oliynykova Oleksandra Oliynykova podáva

Ganna Poznikhirenko
Ukrajina
08.04.94, 26 Let




430
101
94 377 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
03.01.01, 19 Let




628
50
17 907 $
Oleksandra Oliynykova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Ganna Poznikhirenko vs. Oleksandra Oliynykova - Vzájemné zápasy

16.09.201. koloGanna PoznikhirenkoOleksandra Oliynykova1-6, 6-1, 10-8 detail zápasu All Lower antuka

Ganna Poznikhirenko - poslední zápasy

Czech Republic W25 Frydek - antuka
13.09.20
1. kolo kval.
vs. Laura Svatikova6-3, 1-6, 6-10 prohradetail zápasu
All Lower - antuka
27.09.20
1. kolo
vs. Marianna Zakarlyuk6-2, 6-1 výhradetail zápasu
26.09.20
1. kolo
vs. Caroline Romeo7-61, 6-0 výhradetail zápasu
26.09.20
1. kolo
vs. Estelle Cascino7-62, 5-2 prohradetail zápasu
25.09.20
1. kolo
vs. Silvia Njiric6-4, 6-2 výhradetail zápasu
24.09.20
1. kolo
vs. Ivonne Cavalle-Reimers3-6, 7-67, 10-5 výhradetail zápasu
23.09.20
1. kolo
vs. Manon Arcangioli4-6, 4-5 výhradetail zápasu
21.09.20
1. kolo
vs. Anna Morgina3-6, 1-6 prohradetail zápasu
21.09.20
1. kolo
vs. Ekaterina Makarova6-2, 6-75, 10-3 výhradetail zápasu
18.09.20
1. kolo
vs. Caroline Romeo6-3, 4-6, 6-10 prohradetail zápasu
17.09.20
1. kolo
vs. Ulrikke Eikeri1-6, 5-7 prohradetail zápasu
16.09.20
1. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova1-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
15.09.20
1. kolo
vs. Lea Tholey6-4, 6-2 výhradetail zápasu
24.08.20
1. kolo
vs. Anna Klasen3-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.08.20
1. kolo
vs. Carole Monnet1-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
17.08.20
1. kolo
vs. Ivonne Cavalle-Reimers3-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.08.20
1. kolo
vs. Bojana Marinkovic6-4, 6-2 výhradetail zápasu
15.08.20
1. kolo
vs. Anastasia Detiuc6-1, 7-5 výhradetail zápasu
14.08.20
1. kolo
vs. Justina Mikulskyte2-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.08.20
1. kolo
vs. Manon Arcangioli4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
26.02.20
1. kolo
vs. Taisya Pachkaleva2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
11.02.20
kvalifik.
vs. Yuliya Hatouka6-73, 1-6 prohradetail zápasu
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Klara Ondrejcekova6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
05.02.20
1. kolo
vs. Vera Zvonareva0-6, 0-6 prohradetail zápasu
04.02.20
kvalifik.
vs. Ioana Loredana Rosca6-73, 3-6 prohradetail zápasu
03.02.20
1. kolo kval.
vs. Barbora Miklova1-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
03.11.19
finále
vs. Julyette Steur6-4, 6-1 výhradetail zápasu
02.11.19
semifinále
vs. Sada Nahimana6-4, 6-1 výhradetail zápasu
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Adithya Karunaratne6-3, 6-2 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Andjela Jocovic6-2, 6-4 výhradetail zápasu

Oleksandra Oliynykova - poslední zápasy

All Lower - antuka
23.09.20
1. kolo
vs. Silvia Njiric0-6, 0-6 prohradetail zápasu
21.09.20
1. kolo
vs. Arina Gabriela Vasilescu1-6, 1-6 prohradetail zápasu
19.09.20
1. kolo
vs. Ekaterina Makarova2-6, 6-78 prohradetail zápasu
17.09.20
1. kolo
vs. Caroline Romeo7-5, 6-3 výhradetail zápasu
17.09.20
1. kolo
vs. Darya Astakhova4-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
16.09.20
1. kolo
vs. Ganna Poznikhirenko6-1, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
15.09.20
1. kolo
vs. Ulrikke Eikeri6-2, 2-6, 4-10 prohradetail zápasu
14.09.20
1. kolo
vs. Marina Yudanov1-6, 0-6 prohradetail zápasu
13.09.20
1. kolo
vs. Anna Morgina6-2, 6-3 výhradetail zápasu
13.09.20
1. kolo
vs. Jade Suvrijn6-2, 6-77, 6-10 prohradetail zápasu
11.09.20
1. kolo
vs. Natalia Siedliska1-6, 4-6 prohradetail zápasu
10.09.20
1. kolo
vs. Gaelle Desperrier2-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.09.20
1. kolo
vs. Manon Arcangioli6-3, 2-6, 11-9 výhradetail zápasu
06.09.20
1. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)6-4, 6-4 výhradetail zápasu
05.09.20
1. kolo
vs. Kelia Le Bihan3-6, 6-72 prohradetail zápasu
03.09.20
1. kolo
vs. Nicoleta Dascalu2-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.09.20
1. kolo
vs. Alice Tubello5-7, 3-6 prohradetail zápasu
01.09.20
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova6-2, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
31.08.20
1. kolo
vs. Olympe Lancelot6-2, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
30.08.20
1. kolo
vs. Mallaurie Noel6-4, 1-6, 10-8 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Caijsa Wilda Hennemann6-1, 6-2 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Daniella Dimitrova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Miriam Kolodziejova0-6, 0-6 prohradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Lina Glushko6-1, 5-7, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Laura Svatikova7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
27.02.20
2. kolo
vs. Zeynep Sonmez2-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Suzan Lamens7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
18.02.20
1. kolo
vs. Anastasia Nefedova3-6, 7-65, 5-7 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
15.02.20
2. kolo
vs. Melis Sezer5-7, 6-4, 7-10 prohradetail zápasu
14.02.20
1. kolo
vs. Ksenia Laskutova6-3, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
<