ZÁPAS
11.02.19 | 1. kolo kval. | Ganna Poznikhirenko | Maja Chwalinska | 6-2, 6-2 | W25 Trnava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ganna Poznikhirenko vs. Maja Chwalinska - Vzájemné zápasy
11.02.19 | 1. kolo kval. | Ganna Poznikhirenko | Maja Chwalinska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Trnava | tvrdý I. |
10.08.18 | čtvrtfinále | Maja Chwalinska | Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Warsaw | antuka |
Ganna Poznikhirenko form & Maja Chwalinska form
Ganna Poznikhirenko - poslední zápasy
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - skreč | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Dallas - tvrdý I. | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Evansville - tvrdý | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Maja Chwalinska - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 2. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | - Maja Chwalinska - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | detail zápasu |