Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Grécko
23.06.01, 22 Let
23.06.01, 22 Let
Mira Antonitsch vs. Galateia Mesochoritou - Vzájemné zápasy
01.11.18 | 2. kolo | Galateia Mesochoritou | Mira Antonitsch | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Mira Antonitsch form & Galateia Mesochoritou form
Mira Antonitsch - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | - | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - skreč | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | - | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | - | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
29.08.20 finále | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.20 semifinále | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 čtvrtfinále | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.20 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detail zápasu |
Galateia Mesochoritou - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.06.22 semifinále | vs. Irina Balus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.22 čtvrtfinále | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo | vs. Anet Angelika Koskel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Candela Bugnon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Daria Maria Munteanu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lina Glushko | 7-68, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Silvia Saccani | 6-4, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Ciobanu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
16.10.19 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Julia Helbet | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Noka Juric | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Sarah Nikocevic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Anna Ureke | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu |