ZÁPAS
29.07.19 | 1. kolo kval. | Gaia Squarcialupi | Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-3 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Grécko
06.02.01, 23 Let
06.02.01, 23 Let
Gaia Squarcialupi vs. Rafailia Nikoletta Fulop - Vzájemné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Gaia Squarcialupi | Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Gaia Squarcialupi form & Rafailia Nikoletta Fulop form
Gaia Squarcialupi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Rafailia Nikoletta Fulop - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alice Amendola | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Saccani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Andrea Gonzalez Lledo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Sophie Gerits | 0-6, 1-6 | detail zápasu |