ZÁPAS
13.03.19 | 1. kolo | Gaia Sanesi | Sofia Milatova | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gaia Sanesi | Sofia Milatova | |
1. podání % | 22/31 (71%) | 19/45 (42%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/22 (86%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/9 (56%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 29/45 (64%) | 7/31 (23%) |
Vyhrané body celkem | 53/76 (70%) | 23/76 (30%) |
Dvojchyby | 1 | 12 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gaia Sanesi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gaia Sanesi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gaia Sanesi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gaia Sanesi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gaia Sanesi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gaia Sanesi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gaia Sanesi vs. Sofia Milatova - Vzájemné zápasy
13.03.19 | 1. kolo | Gaia Sanesi | Sofia Milatova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Gaia Sanesi form & Sofia Milatova form
Gaia Sanesi - poslední zápasy
W25 Hilton - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Tara Moore | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Luna Lesage | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Mathilde Dury | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Zarycka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Robin Anderson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osprey - antuka | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Ann Li | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Maria Mateas | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 6-3, 12-10 | detail zápasu |
Sofia Milatova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | detail zápasu |