INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gaelle Desperrier vs. Alice Rame - Vzájemné zápasy
24.02.14 | kvalifik. | Gaelle Desperrier | Alice Rame | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Bron | tvrdý I. |
Gaelle Desperrier form & Alice Rame form
Gaelle Desperrier - poslední zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 4-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
20.02.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 6-2, 4-0, Alice Tubello - skreč | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
05.09.21 finále | vs. Maria Bondarenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.21 semifinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.21 čtvrtfinále | vs. Alice Tubello | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Schena Benamar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Diane Parry | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
27.01.21 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.21 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.21 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.09.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Alice Rame - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |