ZÁPAS
30.10.19 | 1. kolo | Gabriella Taylor | Alina Michalitsch | 6-1, 6-3 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriella Taylor | Alina Michalitsch | |
1. podání % | 30/45 (67%) | 39/49 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/30 (73%) | 17/39 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/49 (55%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gabriella Taylor | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Alina Michalitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-0 | Alina Michalitsch | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriella Taylor | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alina Michalitsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Gabriella Taylor | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Alina Michalitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gabriella Taylor | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alina Michalitsch | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Gabriella Taylor | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-2 | Alina Michalitsch | |
0-0, 15-0 | ||
Gabriella Taylor | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Alina Michalitsch | |
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
22.01.00, 24 Let
10 425 $
22.01.00, 24 Let
10 425 $
Gabriella Taylor vs. Alina Michalitsch - Vzájemné zápasy
30.10.19 | 1. kolo | Gabriella Taylor | Alina Michalitsch | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Gabriella Taylor form & Alina Michalitsch form
Gabriella Taylor - poslední zápasy
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 1-2, - Gabriella Taylor - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 finále | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 0-3, - Gabriella Taylor - skreč | detail zápasu | |
26.10.19 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilayda Baykan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Alina Michalitsch - poslední zápasy
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |