ZÁPAS
22.07.16 | čtvrtfinále | Gabriela Pantuckova | Nina Potocnik | 6-4, 6-1 | Bad Waltersdorf | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriela Pantuckova | Nina Potocnik | |
1. podání % | 36/51 (71%) | 37/60 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/36 (53%) | 14/37 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 38/60 (63%) | 24/51 (47%) |
Vyhrané body celkem | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 11 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gabriela Pantuckova vs. Nina Potocnik - Vzájemné zápasy
09.10.16 | finále | Gabriela Pantuckova | Nina Potocnik | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Bol | antuka |
22.07.16 | čtvrtfinále | Gabriela Pantuckova | Nina Potocnik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Bad Waltersdorf | antuka |
24.08.15 | čtvrtfinále | Gabriela Pantuckova | Nina Potocnik | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Cakovec | antuka |
Gabriela Pantuckova form & Nina Potocnik form
Gabriela Pantuckova - poslední zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Luca Janosi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Yana Morderger | 7-62, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Camilla Scala | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-1, - Gabriela Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Denisa Satralova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.02.19 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-3, - Gabriela Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
16.09.18 finále | vs. Marta Lesniak | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.18 semifinále | vs. Magdalena Pantuckova | Magdalena Pantuckova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
14.09.18 čtvrtfinále | vs. Yuliya Lysa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Karolina Szmit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 finále | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 3-0, Magdalena Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
24.08.18 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Nina Potocnik - poslední zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Tilwith Di Girolami | - Nina Potocnik - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W40 Split - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detail zápasu |