ZÁPAS
28.09.17 | 2. kolo | Gabriela Pantuckova | Linda Sevcikova | 6-2, 6-3 | Brno | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriela Pantuckova | Linda Sevcikova | |
1. podání % | 34/59 (58%) | 27/53 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/34 (79%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/25 (56%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/53 (45%) | 18/59 (31%) |
Vyhrané body celkem | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
09.06.98, 25 Let
18 482 $
09.06.98, 25 Let
18 482 $
Gabriela Pantuckova vs. Linda Sevcikova - Vzájemné zápasy
28.09.17 | 2. kolo | Gabriela Pantuckova | Linda Sevcikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Brno | antuka |
Gabriela Pantuckova form & Linda Sevcikova form
Gabriela Pantuckova - poslední zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Luca Janosi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Yana Morderger | 7-62, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Camilla Scala | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-1, - Gabriela Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Denisa Satralova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.02.19 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-3, - Gabriela Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
16.09.18 finále | vs. Marta Lesniak | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.18 semifinále | vs. Magdalena Pantuckova | Magdalena Pantuckova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
14.09.18 čtvrtfinále | vs. Yuliya Lysa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Karolina Szmit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 finále | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 3-0, Magdalena Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
24.08.18 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Linda Sevcikova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Anna Siskova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Turati | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Alisa Vasileva | 4-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Noa Krznaric | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Luciano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nisa Bulut | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-73, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Koprivova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 6-2, 2-2, Lidia Encheva - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Maria Brotea | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Noka Juric | 0-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 2-6 | detail zápasu |