Rusko
05.01.99, 25 Let
13 482 $
05.01.99, 25 Let
13 482 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Viktoriia Kalinina vs. Gabriela Horackova - Vzájemné zápasy
29.11.19 | čtvrtfinále | Gabriela Horackova | Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
08.11.17 | 1. kolo | Gabriela Horackova | Viktoriia Kalinina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Viktoriia Kalinina form & Gabriela Horackova form
Viktoriia Kalinina - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
15.10.21 čtvrtfinále | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Ekaterina Khayrutdinova | 6-73, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jawairiah Noordin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Gabriela Horackova - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.19 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu |