ZÁPAS
15.10.18 | kvalifik. | Gabriela Horackova | Romy Koelzer | 6-2, 6-75, 6-3 | Seville | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriela Horackova | Romy Koelzer | |
1. podání % | 67/109 (61%) | 74/102 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/67 (49%) | 34/74 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 29/42 (69%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané break-bally | 8/15 (53%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 53/102 (52%) | 47/109 (43%) |
Vyhrané body celkem | 115/211 (55%) | 96/211 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Horackova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-1 | Romy Koelzer | |
3-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Horackova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-2 | Romy Koelzer | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Horackova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriela Horackova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gabriela Horackova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Horackova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gabriela Horackova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Horackova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
Gabriela Horackova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Gabriela Horackova | 1-0 | |
Gabriela Horackova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Horackova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriela Horackova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Horackova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gabriela Horackova vs. Romy Koelzer - Vzájemné zápasy
24.09.19 | 1. kolo | Gabriela Horackova | Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Brno | antuka |
12.08.19 | 1. kolo kval. | Romy Koelzer | Gabriela Horackova | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | W25+H Leipzig | antuka |
15.10.18 | kvalifik. | Gabriela Horackova | Romy Koelzer | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | Seville | antuka |
31.07.17 | 1. kolo kval. | Romy Koelzer | Gabriela Horackova | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Bad Saulgau | antuka |
Gabriela Horackova form & Romy Koelzer form
Gabriela Horackova - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.19 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu |
Romy Koelzer - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.20 čtvrtfinále | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.20 semifinále | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.20 čtvrtfinále | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 finále | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.20 semifinále | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.20 čtvrtfinále | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 čtvrtfinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.20 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detail zápasu |