ZÁPAS
11.03.19 | 1. kolo kval. | Gabriela Horackova | Mathilde Lollia | 6-2, 6-3 | W15 Gonesse | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.05.00, 23 Let
20.05.00, 23 Let
Gabriela Horackova vs. Mathilde Lollia - Vzájemné zápasy
11.03.19 | 1. kolo kval. | Gabriela Horackova | Mathilde Lollia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Gonesse | antuka |
Gabriela Horackova form & Mathilde Lollia form
Gabriela Horackova - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.19 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu |
Mathilde Lollia - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Maria Filipa Jukic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Olivia Gram | 4-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Lola Collin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 4-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 7-63, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Lucie Pawlak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Bovy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detail zápasu |