ZÁPAS
21.05.19 | kvalifik. | Gabriela Duca | Francesca Bullani | 7-5, 6-1 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gabriela Duca vs. Francesca Bullani - Vzájemné zápasy
21.05.19 | kvalifik. | Gabriela Duca | Francesca Bullani | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Gabriela Duca form & Francesca Bullani form
Gabriela Duca - poslední zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - skreč | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Francesca Bullani - poslední zápasy
W15 Les - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Susanne Celik | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Ali Collins | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Harriet Hamilton | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Maria Jose Luque Moreno | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-2, 4-6, 1-4, - Francesca Bullani - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kampantai | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Marie Perla Biansumba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Theo Gravouil | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Verena Hofer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Sara Gambogi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Isabella Tcherkes Zade | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | detail zápasu |