ZÁPAS
25.11.16 | čtvrtfinále | Gabriela Dabrowski | Ronit Yurovsky | 6-3, 6-3 | Nashville | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriela Dabrowski | Ronit Yurovsky | |
1. podání % | 28/46 (61%) | 43/67 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/28 (75%) | 20/43 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/67 (51%) | 15/46 (33%) |
Vyhrané body celkem | 65/113 (58%) | 48/113 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gabriela Dabrowski vs. Ronit Yurovsky - Vzájemné zápasy
25.11.16 | čtvrtfinále | Gabriela Dabrowski | Ronit Yurovsky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Nashville | tvrdý I. |
Gabriela Dabrowski form & Ronit Yurovsky form
Gabriela Dabrowski - poslední zápasy
Sydney - tvrdý | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
12.06.21 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Haas | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Pegula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
13.09.20 kvalifik. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo kval. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Jennifer Brady | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Vera Pursnani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
08.02.20 | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.20 | vs. Belinda Bencic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
12.01.20 kvalifik. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Pauline Parmentier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Kirsten Flipkens | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Varvara Flink | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Wuhan - tvrdý | ||||
20.09.19 1. kolo kval. | vs. Lin Zhu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
16.08.19 1. kolo kval. | vs. Magda Linette | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
03.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
16.06.19 2. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Les - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Ronit Yurovsky - poslední zápasy
Gatineau - tvrdý | ||||
15.07.18 kvalifik. | vs. Nadja Gilchrist | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Winnipeg - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Lexi Keberle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Victoria - tvrdý I. | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.18 1. kolo | vs. Paiton Wagner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Jada Robinson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Allie Kiick | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Petra Januskova | 4-6, 1-1, - Ronit Yurovsky - skreč | detail zápasu | |
Charlottesville - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Kerrie Cartwright | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dothan - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
10.04.18 2. kolo kval. | vs. Ella Leroy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.18 kvalifik. | vs. Emma Navarro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexa Butera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Butera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.04.18 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.18 1. kolo kval. | vs. Gail Falkenberg | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
19.02.18 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Surprise - tvrdý | ||||
12.02.18 1. kolo kval. | vs. Robin Anderson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Wesley Chapel - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Daytona Beach - antuka | ||||
08.01.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Kleybanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Michaela Honcova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo | vs. Catherine Leduc | 6-72, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Alexandra Stevenson | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Marta Paigina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Petra Januskova | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |