INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Alexandrova vs. Gabriela Dabrowski - Vzájemné zápasy
06.01.18 | 2. kolo kval. | Ekaterina Alexandrova | Gabriela Dabrowski | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Sydney | tvrdý |
06.07.14 | 1. kolo kval. | Gabriela Dabrowski | Ekaterina Alexandrova | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Bad Gastein | antuka |
Ekaterina Alexandrova form & Gabriela Dabrowski form
Ekaterina Alexandrova - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
27.03.24 čtvrtfinále | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 4. kolo | vs. Iga Swiatek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 3. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
14.02.24 3. kolo | vs. Iga Swiatek | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
04.02.24 finále | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Donna Vekic | 5-7, 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-79 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 6-77, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
20.09.23 3. kolo | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 2. kolo | vs. Magdalena Frech | 7-64, 7-68 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Gabriela Dabrowski - poslední zápasy
Sydney - tvrdý | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
12.06.21 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Haas | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Pegula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
13.09.20 kvalifik. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo kval. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Jennifer Brady | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Vera Pursnani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
08.02.20 | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.20 | vs. Belinda Bencic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
12.01.20 kvalifik. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Pauline Parmentier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Kirsten Flipkens | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Varvara Flink | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Wuhan - tvrdý | ||||
20.09.19 1. kolo kval. | vs. Lin Zhu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
16.08.19 1. kolo kval. | vs. Magda Linette | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
03.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
16.06.19 2. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Les - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | detail zápasu |