ZÁPAS
25.02.18 | 1. kolo kval. | Gabriela Ce | Victoria Ariadna Beccio | 7-5, 6-1 | Sao Paulo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
15.11.97, 26 Let
15.11.97, 26 Let
Gabriela Ce vs. Victoria Ariadna Beccio - Vzájemné zápasy
25.02.18 | 1. kolo kval. | Gabriela Ce | Victoria Ariadna Beccio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
Gabriela Ce form & Victoria Ariadna Beccio form
Gabriela Ce - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Victoria Ariadna Beccio - poslední zápasy
W25 Cordoba - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Villa - antuka | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Emma Jazmin Seo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Tatiana Carpio | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Sierra Stone | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Candela Bugnon | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Marcela Bueno | 6-1, 1-0, Marcela Bueno - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Manon Peral | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Noemi Giraudo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Gianela Cabrera | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Giovanna Tomita | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Marina Oliveira Zotelli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Louise Reis De Campos | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Dominique Schaefer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mecchi De Oliveira Silva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Vitoria De Brito Francisco | 6-2, 6-1 | detail zápasu |