ZÁPAS
29.08.18 | 2. kolo | Gabriela Ce | Pamela Wu | 6-1, 6-0 | Asuncion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriela Ce | Pamela Wu | |
1. podání % | 31/39 (79%) | 23/30 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/31 (74%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/8 (75%) | 0/7 (0%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/30 (70%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkem | 50/69 (72%) | 19/69 (28%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriela Ce | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Pamela Wu | |
4-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Ce | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gabriela Ce | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Ce | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Pamela Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Ce | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
25.01.97, 27 Let
25.01.97, 27 Let
Gabriela Ce vs. Pamela Wu - Vzájemné zápasy
29.08.18 | 2. kolo | Gabriela Ce | Pamela Wu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Asuncion | antuka |
13.12.16 | 1. kolo | Gabriela Ce | Pamela Wu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Santa Cruz | antuka |
Gabriela Ce form & Pamela Wu form
Gabriela Ce - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Zala Bizjak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Pamela Wu - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sarah Tami-Masi | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Anastasia Reimchen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Stella Chianello | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Lambare - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Marcela Bueno | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
16.08.18 čtvrtfinále | vs. Fernanda Brito | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Sofia Luini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Manuela Gomez Estrada | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Kelly Williford | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Luna Morini | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Jimena Paula Garbino | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Mariam Bayatyan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Giovanna Tomita | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nemtsova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | detail zápasu |