ZÁPAS
09.09.19 | 2. kolo kval. | Gabriela Aura Zarnoveanu | Nicoleta Cristina Bajescu | 7-5, 6-0 | W15 Focsani | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
11.11.75, 48 Let
11.11.75, 48 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
24.05.00, 23 Let
24.05.00, 23 Let
Gabriela Aura Zarnoveanu vs. Nicoleta Cristina Bajescu - Vzájemné zápasy
09.09.19 | 2. kolo kval. | Gabriela Aura Zarnoveanu | Nicoleta Cristina Bajescu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | W15 Focsani | antuka |
01.07.18 | 1. kolo kval. | Gabriela Aura Zarnoveanu | Nicoleta Cristina Bajescu | 6-4, 7-66 | detail zápasu | Focsani | antuka |
Gabriela Aura Zarnoveanu form & Nicoleta Cristina Bajescu form
Gabriela Aura Zarnoveanu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Nicoleta Cristina Bajescu - poslední zápasy
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Scurtu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Nathalie Johansson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Andreea Elena Iordachi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Laura Cazacu | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
21.08.17 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Ema Lazic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Tal Zinn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Maria Ioana Alexandra Neacsu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Mariana Correa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Francesca Lucia Duca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Andrada Ioana Surdeanu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.16 kvalifik. | vs. Eugenia Ganga | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Teodora Elena Radu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Cecilia Pattacini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 6-3, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Cecilia Pattacini | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |