Grécko
19.02.02, 22 Let
19.02.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Semeli Dimitrakopoulou vs. Franziska Sziedat - Vzájemné zápasy
13.11.17 | 2. kolo kval. | Franziska Sziedat | Semeli Dimitrakopoulou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Semeli Dimitrakopoulou form & Franziska Sziedat form
Semeli Dimitrakopoulou - poslední zápasy
Heraklion - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Valeria Nikolaev | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Franziska Sziedat - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Diana Braga | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 1-6 | detail zápasu |