INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ioana Gaspar vs. Franziska Sziedat - Vzájemné zápasy
03.11.18 | semifinále | Franziska Sziedat | Ioana Gaspar | 2-6, 7-64, 7-62 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Ioana Gaspar form & Franziska Sziedat form
Ioana Gaspar - poslední zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
02.07.21 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.21 semifinále | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Franziska Sziedat - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 2-6, - Franziska Sziedat - skreč | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 1-0, Matilde Mariani - skreč | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Kaat Coppez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-72, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |