ZÁPAS
01.07.18 | 1. kolo kval. | Franziska Kommer | Diana Chehoudi | 3-6, 6-3, 6-4 | Den Haag | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
12.07.99, 24 Let
10 825 $
12.07.99, 24 Let
10 825 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
23.04.98, 25 Let
13 928 $
23.04.98, 25 Let
13 928 $
Franziska Kommer vs. Diana Chehoudi - Vzájemné zápasy
01.07.18 | 1. kolo kval. | Franziska Kommer | Diana Chehoudi | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Den Haag | antuka |
Franziska Kommer form & Diana Chehoudi form
Franziska Kommer - poslední zápasy
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - skreč | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
06.10.18 semifinále | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.18 čtvrtfinále | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Diana Chehoudi - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 kvalifik. | vs. Sofia Avataneo | 1-6, - Diana Chehoudi - skreč | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alice Marietti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Rebecca Frant | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matira Ferrarini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, - Diana Chehoudi - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Na Dong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | - Diana Chehoudi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
24.03.22 1. kolo | vs. Selina Dal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Petra Csabi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.22 kvalifik. | vs. Elena Karner | 6-4, 6-79, 6-10 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.22 kvalifik. | vs. Helena Stevic | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Malak El Allami | 7-5, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.22 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 4-6 | detail zápasu |