ZÁPAS
11.02.18 | 1. kolo kval. | Francesca Sella | Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | Bergamo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
01.10.97, 26 Let
11 748 $
01.10.97, 26 Let
11 748 $
Francesca Sella vs. Giuliana Bestetti - Vzájemné zápasy
11.02.18 | 1. kolo kval. | Francesca Sella | Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Bergamo | antuka |
Francesca Sella form & Giuliana Bestetti form
Francesca Sella - poslední zápasy
Lubbock - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Justyna Jegiolka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.18 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.18 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stromova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.02.18 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.18 1. kolo | vs. Mariia Antoniuk | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
12.02.18 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.18 kvalifik. | vs. Francesca Bottardi | 6-76, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.11.17 čtvrtfinále | vs. Paula Baranano | 6-3, 6-72, 0-2, - Francesca Sella - skreč | detail zápasu | |
02.11.17 2. kolo | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Hilda Lundstedt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Nina Stadler | 1-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Kamilla Kokeladze | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Clemence Fayol | 1-6, 0-2, - Francesca Sella - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.07.17 čtvrtfinále | vs. Alexandra Walters | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.17 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.17 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.06.17 2. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.17 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 1-6, 6-0 | detail zápasu |
Giuliana Bestetti - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | detail zápasu |