ZÁPAS
06.03.17 | kvalifik. | Francesca Sella | Giulia Crescenzi | 6-1, 6-4 | Solarino | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Francesca Sella vs. Giulia Crescenzi - Vzájemné zápasy
06.03.17 | kvalifik. | Francesca Sella | Giulia Crescenzi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Solarino | koberec |
Francesca Sella form & Giulia Crescenzi form
Francesca Sella - poslední zápasy
Lubbock - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Justyna Jegiolka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.18 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.18 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stromova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.02.18 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.18 1. kolo | vs. Mariia Antoniuk | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
12.02.18 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.18 kvalifik. | vs. Francesca Bottardi | 6-76, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.11.17 čtvrtfinále | vs. Paula Baranano | 6-3, 6-72, 0-2, - Francesca Sella - skreč | detail zápasu | |
02.11.17 2. kolo | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Hilda Lundstedt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Nina Stadler | 1-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Kamilla Kokeladze | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Clemence Fayol | 1-6, 0-2, - Francesca Sella - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.07.17 čtvrtfinále | vs. Alexandra Walters | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.17 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.17 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.06.17 2. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.17 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 1-6, 6-0 | detail zápasu |
Giulia Crescenzi - poslední zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | detail zápasu |