Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
30.09.93, 30 Let
30.09.93, 30 Let
Francesca Jones vs. Liv Geurts - Vzájemné zápasy
14.08.17 | kvalifik. | Francesca Jones | Liv Geurts | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Oldenzaal | antuka |
Francesca Jones form & Liv Geurts form
Francesca Jones - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - skreč | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
29.04.23 semifinále | vs. Solana Sierra | - | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
27.04.23 3. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.04.23 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
23.04.23 finále | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.04.23 semifinále | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - skreč | detail zápasu | |
20.04.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
08.04.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Liv Geurts - poslední zápasy
Schoonhoven - antuka | ||||
28.08.17 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Femke Mars | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Judith Van Kessel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Natascha Kennis | 5-2, Natascha Kennis - skreč | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alphen aan - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Nikki Luttikhuis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Lotte Van Leeuwen | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Marilene Van Beek | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.16 2. kolo | vs. Nina Kruijer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.16 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Vaishali Jorge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Maren Sundermeier | 6-3, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo | vs. Britt Schreuder | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Karolina Snita | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.08.15 kvalifik. | vs. Erika Vogelsang | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.15 2. kolo | vs. Kelly Versteeg | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Devon Kuijstermans | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
21.07.14 2. kolo kval. | vs. Lea Gasparovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
23.06.14 2. kolo kval. | vs. Deborah Kerfs | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Valentina Mokrova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Britt Schreuder | - Liv Geurts - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Anna Korzeniak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Enschede - antuka | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Nina-Isabella Scholten | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
22.07.13 2. kolo kval. | vs. Nicky Van Dyck | 3-6, 3-6 | detail zápasu |