ZÁPAS
29.08.20 | 1. kolo | Francesca Jones | Barbora Palicova | 6-74, 6-2, 6-1 | Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francesca Jones | Barbora Palicova | |
1. podání % | 66/98 (67%) | 47/90 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/66 (67%) | 25/47 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/32 (44%) | 21/43 (49%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 44/90 (49%) | 40/98 (41%) |
Vyhrané body celkem | 102/188 (54%) | 86/188 (46%) |
Dvojchyby | 9 | 6 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Francesca Jones vs. Barbora Palicova - Vzájemné zápasy
29.08.20 | 1. kolo | Francesca Jones | Barbora Palicova | 6-74, 6-2, 6-1 | detail zápasu | Prague | antuka |
Francesca Jones form & Barbora Palicova form
Francesca Jones - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - skreč | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
29.04.23 semifinále | vs. Solana Sierra | - | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
27.04.23 3. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.04.23 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
23.04.23 finále | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.04.23 semifinále | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - skreč | detail zápasu | |
20.04.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
08.04.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Barbora Palicova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Katrina Scott | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jessica Pieri | 1-6, 7-63, 6-72 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
10.02.24 finále | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
09.02.24 semifinále | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-1, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Thanh Lan Truong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Sonay Kartal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Mika Stojsavljevic | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 5-7 | detail zápasu |