ZÁPAS
17.02.20 | 2. kolo kval. | Francesca Curmi | Meiqi Guo | 5-7, 6-2, 10-4 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Francesca Curmi vs. Meiqi Guo - Vzájemné zápasy
17.02.20 | 2. kolo kval. | Francesca Curmi | Meiqi Guo | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Francesca Curmi form & Meiqi Guo form
Francesca Curmi - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Bervid | - | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Meiqi Guo - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 0-1, - Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-1, Xichen Zhao - skreč | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anri Nagata | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Jin Zhang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ke Ren | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 1-0, Yanni Liu - skreč | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |