ZÁPAS
25.02.20 | kvalifik. | Francesca Curmi | Carmen Schultheiss | 6-1, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Francesca Curmi vs. Carmen Schultheiss - Vzájemné zápasy
25.02.20 | kvalifik. | Francesca Curmi | Carmen Schultheiss | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Francesca Curmi form & Carmen Schultheiss form
Francesca Curmi - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Bervid | - | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Carmen Schultheiss - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 5-5, - Carmen Schultheiss - skreč | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Noesjka Brink | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Rodriguez | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 0-4, - Carmen Schultheiss - skreč | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Nikola Tomanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Romana Tarajova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 7-65, Vivian Heisen - skreč | detail zápasu |